O nas


EL-MIR to przedsiębiorstwo usługowe specjalizujące się w wykonaniu i konserwacji instalacji elektrotechnicznych, działające na rynku budowlanym od 1993 roku.
Z roku na rok z naszych usług korzysta coraz szersze grono firm oraz prywatnych osób. W skład naszej oferty obok wykonania instalacji elektrycznej wchodzą instalacje domofonowe, alarmowe, monitoring, automatyka przemysłowa .

Dodatkowo oferujemy Państwu doradztwo, pomoc przy załatwianiu formalnośœci w ENERGA OPERATOR, zakup materiałów po atrakcyjnych cenach, pomiary oraz całodobowe pogotowie elektryczne.

Po przeprowadzeniu dokładnych badań rynku wynika że nasza oferta pod względem jakoœciowym, jak i finansowym jest bardzo konkurencyjna w stosunku do innych firm z naszej branży. Zapewniamy Państwa że do swoich zadań podchodzimy fachowo i solidnie.
EL-MIR to firma, która dopasowuje formalne i praktyczne strony swoich usług do indywidualnych potrzeb każdego klienta. Ponadto cechuje nas elastycznoœć, pozwalajšca na dopasowanie się do trudnej i zmieniajšcej się sytuacji na rynku.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY

EL-MIR Mirosław Kałahur ul. Starkowskiego 7/1 80-418 Gdańsk-Wrzeszcz, Tel: 58 341 51 79, GSM: 602 765 717